GWiNT 2021 – Komunikat

Drodzy Ultrasi

.. cóż mamy napisać…

Długi czas nie odzywaliśmy się na forum i w innych mediach gdyż … najzwyczajniej w świecie czekaliśmy na rozwój wydarzeń. Przez te kilka lat organizacji GWINT’a Komitet Organizacyjny jest już na tyle zgranym kolektywem, że pewne rzeczy wyłapujemy w locie … a o innych musimy wspólnie porozmawiać. Tak też było ostatnim razem. I doszliśmy do wniosku, że właściwie jesteśmy gotowi na realizację Ultragwinta. Ale to świat nie jest jeszcze gotowy na jego powrót….

Tak jak większość z Was czekamy na możliwość brania udziału w zawodach i ich organizowaniu a z drugiej strony doskonale wiemy, że tak naprawdę najważniejsze jest zdrowie uczestników, wolontariuszy i organizatorów a ostateczne decyzje i tak są podejmowane przez tych na górze… Z początkiem roku 2020 nikt nie przypuszczał w jakim kierunku rozwinie się sytuacja. Dość wspomnieć, że wtedy naszym największym zmartwieniem była panująca na gwintowym terenie … świńska grypa. A po nocach nie dawało nam spać wszędobylskie pytanie … „kto nam tę świnię podłożył… i to na takim obszarze”.

W ostatnim czasie odebraliśmy od Was sporo mali i telefonów z pytaniami co dalej…i do końca nie mogliśmy Wam odpowiedzieć. Tak jak i Wy czekamy no to co przyniesie ten rok. Życzmy sobie zdrowia i pewnie jak nigdy dotąd nie są to słowa rzucane mimochodem….

Niestety musimy to ogłosić i napisać… ULTRAGWINT w 2021 roku nie odbędzie się.

Lepiej napisać to po męsku i zdecydowanie niż mamić Was obietnicami, których raczej nie uda nam się zrealizować.

A jakiś pozytyw na koniec?

… trenujcie …żeby w 2022 roku bić życiówki na gwintowych trasach. Bo GWINT powróci!

😊

Pozdrawiamy

Komitet Organizacyjny