Dogrywka 2

Czołem Gwintowcy!
 
Komitet organizacyjny jest już po kolejnym swoim zebranku i …. no cóż, prawdę mówiąc ostatnia dogrywka, a właściwie szybkość jej zakończenia, zaskoczyła i Nas i Was… i najstarszych górali. Wiemy, że osoby które z różnych przyczyn nie zapisały się, czekają na ewentualną możliwość dopisania się do „elitarnego grona”.
 
Komitet organizacyjny tworzą członkowie trzech klubów biegowych z trzech różnych miast. Decyzje staramy się podejmować wspólnie i kolektywnie. I wiemy, że dobra atmosfera i klimat, wspólne pokonywanie kilometrów i własnych słabości to jest to COŚ, co mimo codziennych różnic, potrafi nas połączyć. Może trochę górnolotne słowa … ale wiecie o co kaman!
 
I tak, UWAGA!
Ostatnia dogrywka, ale tak już na 100% ostatnia, rusza w najbliższy poniedziałek 17 lutego o godzinie 20.00. Do rozdysponowania będzie 30 miejsce. Na opłaty startowe czekamy do piątku 21 lutego. Czasu na organizację biegu co raz mniej a spraw do załatwienia co raz więcej. Dlatego zagęszczamy ruchy tak, abyście stając na linii startu 24 lub 25 kwietnia, i to niezależnie od dystansu, mogli znowu lub po raz pierwszy poczuć … „ducha puszczy”…. NIE NIE poczuć GWiNTa!!
 
Pamiętajcie!
 
Poniedziałek 17 luty, godzina 20.00.