Zapisy 2020

„….a słowo ciałem się stało…”

Zaczęliśmy świątecznie bo i czas świąteczny! Pewnie jesteście mocno zafrasowani prezentami, sprzątaniem i innymi przedświątecznymi rzeczami. A okna już umyte?…

… ale my tu gadu gadu a ważne rzeczy do ogłoszenia czekają!

Tak jak informowaliśmy wcześniej, ASF trochę nam namieszało szyki! Ale nic to! Działamy dalej! Dzisiaj, na stronie www.ultragwint.pl zostanie zamieszczony regulamin GWINT Ultra Cross A.D. 2020. Będziecie mieli kilka dni na zapoznanie się z nim dlatego gdyż…. 23.12.2019 o godz. 20.00 uruchamiamy zapisy!!! To taki nasz mały świąteczny prezent dla Was!

W związku z powyższym uprasza się wszystkich zainteresowanych o zapisanie sobie w kajecie, smartfonie, nad biurkiem.. lub na czole.. jak komu wygodnie, powyższą datę i godzinę.

Prosimy też o zwrócenie uwagi na nowości jakie się pojawiły w regulaminie a które już były sygnalizowane wcześniej.

1. Termin biegu; 24-25 kwietnia

2. Pisaliśmy jakiś czas temu o sztafecie GWINT Ultra Cross – i coś takiego dla tych Wszystkich którzy będą zainteresowani taką rywalizacją umieściliśmy w regulaminie. Prosimy zwrócić uwagę między innymi na rozdział IV tego dokumentu. Czy to się przyjmie na stałe? Od Was to zależy.

3. Pisaliśmy też już o dwóch rodzajach pakietów. Mamy pakiet STANDARD i ECO. Na to też prosimy zwrócić uwagę przy zapisach. A czym się różnią? Sprawdźcie rozdział VII regulaminu 🙂

4. W pakiecie będzie, tradycyjnie już, Piwo Grodziskie. A do piwa…. To będzie niespodzianka!

Na razie to tyle!

Teraz ruch będzie po Waszej stronie 🙂