GWiNT 2023 cd.

Czołem! Jak by co to nie zapadliśmy w sen zimowy. Bo przecież zima to czas intensywnych przygotowań i długich wybiegań … oraz nietuzinkowych debat przy darach natury… czyli swojskich nalewkach!
Czekacie pewnie na nowe wieści z kolejnego już zgrupowania komitetu organizacyjnego Ultragwinta. Takowe odbyło się w ostatni wtorek. Tym razem w Grodzisku. Jak zwykle było burzliwie i prawie do bólu konkretne.
Podstawowe dane dotyczące przyszłorocznego Gwinta, czyli termin i miejsce, pozostają bez zmian! Z samymi zapisami musicie się jeszcze uzbroić w cierpliwość. Musimy wszystko sprawdzić i dograć. Wyższe ceny usług, produktów etc. niestety również nas nie omijają. Ale staramy się zagęścić ruchy i sprawdzamy nowe możliwości.
Niestety, nie możemy obiecać tak modnych i medialnych ostatnio premii finansowych za wyjście z grupy lub zmieszczenie się w limicie czasu… ale i tak postaramy się zapewnić moc atrakcji!
Na pewno otrzymamy/otrzymacie wsparcie od naszych lokalnych samorządów które od samego początku są z nami. Są też firmy i inne instytucje, które również dokładają swoją część do tego naszego biegowego bałaganu. Liczmy też na nowe twarze w naszym team’ie. Wszystko idzie dobrym kierunku!
Także wiecie… cierpliwości, wytrwałości i … oczekujcie na informacje o zapisach!