GWiNT 2023

Jesień… liście spadają z drzew. Robi się jakoś tak bardziej melancholijnie… W przerwach pomiędzy kolejnymi zawodami i treningami można przygotowywać nastaw na kolejne partie wina …. My też z niecierpliwością czekamy na kolejną partię „izotoników” do przetestowania…

Już pewną niepisaną tradycją jest to, że w jesienny, wrześniowy wieczór, w ostatnią środę miesiąca, gdzieś na obrzeżach jednego z trzech gwintowych miast, spotyka się „grupa trzymająca Włądzię” celem omówienia strategii realizacji kolejnego GWiNT. Nie inaczej było w tym tygodniu. Tym razem miejsce zbiórki trzech klubów okazał się Nowy Tomyśl. Po kurtuazyjnych wymianach grzeczności, różnych ciekawych opowieści, najnowszych nowinek dotyczącej śmietanki towarzyskiej…no dobra, do rzeczy! Mamy Wam do przekazania kilka ważnych informacji, które można już sobie przyswoić celem przygotowań do GWiNT’a w 2023 roku.

1. Data imprezy: 21-22 kwietnia 2023.

2. Start Główny i Meta – Grodzisk Wielkopolski (Park Miejski).

3. Będą 4 dystanse do wyboru: 160 km, 110 km, 55 km i około … 25 km (dystans MICRO).

Najkrótszy dystans, który testowo wprowadziliśmy w roku 2022, okazał się dobrym pomysłem. Dlatego wprowadzamy go na stałe, choć może mieć różną długość w zależności od roku i możliwości organizacyjno-technicznych.

Pewnie nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy znowu czegoś nie wymyślili… tak, mamy coś w zanadrzu.. ale o tym opowiemy Wam jak tylko ten nowy pomysł bardziej nam się wykrystalizuje.

O wszelkich naszych pomysłach, ważnych rzeczach, zmianach, będziemy Was na bieżąco informować!

Także, ten, tego… wiecie już co robić 😊