GWiNT 2020 – komunikat

Oficjalny Komunikat Organizacyjny!
 
Uwaga!
 
Drodzy uczestnicy Gwinta 2020, osoby wspierające, kibice i wolontariusze!
 
W związku z niepokojącymi informacjami o rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, jak również z zaleceniem Wojewody Wielkopolskiego o uwzględnienie ryzyka wynikającego z zagrożenia epidemiologicznego, Komitet Organizacyjny tegorocznej edycji Ultramaratonu „GWiNT Ultra Cross”, oficjalnie odwołuje zawodowy które miały odbyć się w terminie 24-25 kwietnia 2020 r.
 
Szanujemy Was, Wasze rodziny, kibiców i wszystkich zaangażowanych w „gwintowe szaleństwo”, dlatego mamy nadzieję, że potraktujecie naszą decyzję ze zrozumieniem.
 
W najbliższym możliwym czasie będziemy zwracać pełne kwoty wpisowego (na te konta z których pieniądze do nas przyszły). Prosimy abyście uzbroili się w cierpliwość. Było nie było tych przelewów będzie kilkaset…. Mamy nadzieję, że uda nam się to zrealizować w ciągu 21 dni!
 
Czy w tym roku Gwint się odbędzie?… Tego nawet lokalni szamani nie są w stanie przewidzieć! Sytuacja jest dynamiczna i wszystko może się zdarzyć. Ale o wszelkich poczynaniach będziecie, jako główni zainteresowani, powiadomieni!
 
Do usłyszenia i zobaczenia
/-/Komitet Organizacyjny