Dziękujemy!

Drodzy GWiNT’owcy!
Ciężki majowy weekend biegowy w zachodniej Wielkopolsce zakończony! Teraz przyszedł czas zasłużonego relaksu, odpoczynku i sjesty… po to, aby ruszyć na kolejne biegi i zawody.
Mamy nadzieję, że miło spędziliście z Nami czas. I nadal się uśmiechacie na myśl o GWiNT’cie, bo na trasie uśmiechy były na porządku dziennym!
Wszystkim tym, którzy ukończyli różne dystanse GWiNT’a składamy olbrzymie gratulacje! Tym, którzy wystartowali a z różnych powodów musieli zejść z trasy, należą się ogromne słowa wsparcia i wielki szacunek! Dobrze wiemy, że głowa chce, ale nogi czasami chodzą innymi ścieżkami….
Każdy kto organizuje biegowe zawody wie jak wygląda biegowa kuchnia, która ma swoje zalety i wady .. ale zawsze jej ukoronowaniem jest radość i zadowolenie zawodnika na mecie. Zwłaszcza dla tych, którzy po raz pierwszy pokonali dystans ultra. Cieszymy się, że wielu z Was przeżyło z nami swój PIERWSZY RAZ…
Nasz szumnie nazywany „komitet organizacyjny” już nie długo spotka się ponownie by przeanalizować sobie zawody na chłodno  I na pewno o naszych ustaleniach będziecie informowani.
I cóż… już dziś zaczynamy powoli myśleć o 7 edycji, która zgodnie z zapowiedziami odbędzie się prawdopodobnie w kwietniu 2020 roku – dokładany termin na pewno pójdzie w eter odpowiednio wcześnie. I wtedy widzimy się po raz kolejny, prawda??
Komitet Organizacyjny GWiNT Ultra Cross dziękuje wszystkim Sponsorom, Instytucjom Wspierającym, Partnerom, osobom, które wykonały i zamieściły zdjęcia i filmy, Wolontariuszom zrzeszonym i niezrzeszonym, z daleka i z bliska za pomoc w organizacji, dokumentowaniu i przeprowadzeniu naszej wspólnej imprezy, która odbyła się w dniach 10 i 11 maja 2019 r już po raz szósty.
Nasze podziękowania kierujemy do:
Powiat Grodziski
Powiat Wolsztyński
Powiat Nowotomyski,
Gmina Grodzisk Wlkp.,
Gmina Wolsztyn
Gmina Nowy Tomyśl
Gmina Miedzichowo
Gmina Rakoniewice
Nadleśnictwo Grodzisk Wlkp.,
Nadleśnictwo Wolsztyn,
Nadleśnictwo Trzciel
Powiatowa komenda Policji Grodzisk Wlkp.
Powiatowa Komenda Policji Nowy Tomyśl
Ochotnicza Straż Pożarna Miedzichowo
Ochotnicza Straż Pożarna Opalenica
Bank Spółdzielczy w Nowym Tomyślu
Bank Spółdzielczy w Grodzisku Wielkopolskim
Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach
Browar Grodzisk
Pomocni
Niagara Fitness Klub
Maxoil
FALA PARK
Grodziska Hala Sportowa
Grodziskie Przedsiębiorstwo Komunalne
Zespół Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp.
Folwark Wąsowo
Pałac Wąsowo
REDOS
Opalenicki Klub Biegacza
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Wolsztyński Klub Biegowy
Grodziski Klub Biegacza
Nowotomyski Klub Biegacza Chyży
Zespól Szkól Nr2 im. St. Staszica Nowy Tomyśl
WSPiA Nowy Tomyśl
OSiR Nowy Tomyśl
Sparrow Sky Solution
Powiatowe Centrum Sportu Nowy Tomyśl
OSP Miedzichowo
Sołectwo Głodno
PTS Rabka
Systemy Cieplne Klimatyzacja LORENZ
Bar Bet Zakład Budowlano-Drogowy Andrzej Barski – Chobienice
Materiały Budowlane BUD-ROL
DUOBUD Paweł Tobys
F.H.U SANBUD Szutt. Kwinto Sp. J.
MEBLE LOGISTIC
FOTKI.NET.PL

…. Jak sami widzicie “ekipa gwintowa” jest naprawdę duuuuuża. I to naprawdę ogromna przyjemność pracować z takimi ludźmi,
A ogromne i szczególne słowa podziękowania kierujemy do wolontariuszy którzy pomagali Wam na punktach. Tworzyli nieziemski klimat i cierpliwie czekali na każdego z Was. Mamy nadzieję, że ich wsparcie przydało Wam się na trasie 